Afyonkarahisarlı Sporcular Nevşehir'de Ter Döktü

Afyonkarahisarlı sporcular Özel Harekâtçı Şehit Polis Demet Sezen ve 15 Temmuz Şehitleri anısına düzenlenen Muaythai Çocuklar Türkiye Şampiyonasında bir şampiyonluk bir ikincilik elde etti.

17 TEMMUZ 2017 / Ömer Şenay
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Afyonkarahisarlı sporcular Özel Harekâtçı Şehit Polis Demet Sezen ve 15 Temmuz Şehitleri anısına düzenlenen Muaythai Çocuklar Türkiye Şampiyonasında bir şampiyonluk bir ikincilik elde etti..

Türkiye Muaythai Federasyonunun 2017 yılı faaliyet programında yer alan ve 12-16 Temmuz 2017 tarihlerinde Özel Harekâtçı Şehit Polis Demet Sezen ve 15 Temmuz Şehitleri anısına düzenlenen Çocuklar Türkiye Şampiyonası tamamlandı. Nevşehir ilinde yapılan turnuvaya 60 ilden 691 sporcu katıldı.

Afyonkarahisar’dan 10 sporcunun katıldığı turnuvada Şanlı Spor Kulübü sporcularından Sadettin Alper Sıkı 40 kg’da Türkiye Şampiyonu oldu. Yine Şanlı Spor Kulübü sporcularından Serhat Emre Sıkı 36 kg’da Türkiye ikincisi oldu.

Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.