01-02 Nisan 2014 tarihleri arasında yapılan Küçük kızlar ve erkekler puanlı atletizm müsabakası kızlar takımında Ticaret Borsası Orta okulu 1. ve erkekler takımında Mehmet Yağcıoğlu Ortaokulu 1. olarak gruplarında ilk sırayı aldılar.
KÜÇÜK KIZLAR TAKIM
|
1
|
TİCARET BORSASI O.O.
|
185 PUAN
|
2
|
HACI AHMET ÖZSOY O.O.
|
178 PUAN
|
3
|
MEHMET AKİF ERSOY OO
|
177 PUAN
|
100 MT
|
1
|
KEVSER YILMAZ
|
MEHMET AKİF ERSOY OO
|
15.84 sn
|
2
|
ELİF ÇELİK
|
HACI AHMET ÖZSOY O.O.
|
16.04 sn
|
3
|
AYŞEGÜL EDİZ
|
75.YBO
|
16.14 sn
|
UZUN ATLAMA
|
1
|
CEREN ÇAKIR
|
TİCARET BORSASI O.O.
|
3.49 m
|
2
|
AYŞE BOSTANCI
|
TED AFYON KOLEJİ
|
3.03 m
|
3
|
AYŞENUR ÖRNEK
|
75.YBO
|
2.90 m
|
FIRLATMA TOPU
|
1
|
MİRAY NİSA ÜRÜN
|
HACI HAYRİYE ÖZSOY O.O.
|
39.97 m
|
2
|
ELİF ÇELİK
|
HACI AHMET ÖZSOY O.O.
|
38.19 m
|
3
|
FATMANUR ALTUNBAY
|
TİCARET BORSASI O.O.
|
37.73 m
|
800 MT
|
1
|
Bahar YARIMTEPE
|
İHSANİYE BOZHÜYÜK OO
|
3:03.24 dk
|
2
|
Merve Balık
|
HACI HAYRİYE ÖZSOY O.O.
|
3:03.44 dk
|
3
|
KEVSER YILMAZ
|
MEHMET AKİF ERSOY OO
|
3:04.04 dk
|
YÜKSEK ATLAMA
|
1
|
MİRAY NİSA ÜRÜN
|
HACI HAYRİYE ÖZSOY O.O.
|
1.10 m
|
2
|
AYŞENUR ÖRNEK
|
75.YBO
|
1.05 m
|
2
|
CEYDA AYŞE ÖZTÜRK
|
HACI AHMET ÖZSOY O.O.
|
1.05 m
|
4 X 100 MT BAYRAK
|
1
|
MEHMET AKİF ERSOY OO
|
68.34 sn
|
2
|
HACI AHMET ÖZSOY O.O.
|
70.94 sn
|
3
|
TİCARET BORSASI O.O.
|
71.64 sn
|
KÜÇÜK ERKEKLER TAKIM
|
1
|
MEHMET YAĞCIOĞLU O.O
|
210 PUAN
|
2
|
HACI AHMET ÖZSOY O.O.
|
206 PUAN
|
3
|
MEHMET AKİF ERSOY OO
|
153 PUAN
|
100 MT
|
1
|
BİLAL AYTEKİN
|
MEHMET YAĞCIOĞLU O.O
|
14.54 sn
|
2
|
EREN SARI
|
HACI AHMET ÖZSOY O.O.
|
14.74 sn
|
3
|
GÜRKAN ÖZBEK
|
ÖZEL OSMANBEY O.O.
|
15.04 sn
|
UZUN ATLAMA
|
1
|
FURKAN KARADENİZ
|
HACI AHMET ÖZSOY O.O.
|
3.97 m
|
2
|
BERZAN İSMAİLOĞULLARI
|
MEHMET YAĞCIOĞLU O.O
|
3.47 m
|
3
|
UTKU EREN İNCEBEL
|
ŞEMSETTİN KARAHİSARİ O.O.
|
3.34 m
|
FIRLATMA TOPU
|
1
|
MURAT SEFA YILMAZ
|
ŞEMSETTİN KARAHİSARİ O.O.
|
47.76 m
|
2
|
ORHAN ALTAY
|
ATAKÖY OO
|
45.54 m
|
3
|
EREN SARI
|
HACI AHMET ÖZSOY O.O.
|
45.36 m
|
1.000 MT
|
1
|
MEVLÜT ALDEMİR
|
MEHMET YAĞCIOĞLU O.O
|
3:39.44 dk
|
2
|
Emrullah YARIMTEPE
|
İHSANİYE BOZHÜYÜK OO
|
3:39.64 dk
|
3
|
ORHAN ALTAY
|
ATAKÖY OO
|
3:43.94 dk
|
YÜKSEK ATLAMA
|
1
|
Orhun alp EMRE
|
TED AFYON KOLEJİ
|
1.23 m
|
2
|
BARIŞ ÇELEBİ
|
HACI AHMET ÖZSOY O.O.
|
1.15 m
|
2
|
YUSUF ENES ATEŞ
|
MEHMET YAĞCIOĞLU O.O
|
1.15 m
|
4 X 100 MT BAYRAK
|
1
|
MEHMET YAĞCIOĞLU O.O
|
62.94 sn
|
2
|
HACI AHMET ÖZSOY O.O.
|
65.74 sn
|
3
|
IŞIKLAR KOCATEPE OO
|
68.04 sn
|