MİHRİOĞLU TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  Gençler – Büyükler Eskrim Epe Türkiye Şampiyonasında Milli Sporcu Harun Mihrioğlu Türkiye Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  SOKAKLAR BİZİM 3X3 BASKETBOL TURNUVASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde hayata geçirilen 'Sokaklar Bizim’ 3x3 Basketbol Turnuvası Afyonkarahisar’da da başladı.

  Haberi Oku

  AFYONKARAHİSAR ÖNEMLİ BİR SPOR FAALİYETİNE DAHA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

  İlimize kazandırılan Spor Kompleksiyle birçok dalda gerçekleştirile spor müsabakalarına ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz. Türkiye Güreş Federasyonu 2019-2020 sezonu faaliyet programında yer alan Minikler 1. Lig ve 2. Lig güreş müsabakaları ev sahipliğimizde yapılacak.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE KARATE ŞAMPİYONASINDAN 3 MADALYA (2 ALTIN 1 BRONZ)

  Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası’nda Ayşe Yılmaz ile Selahattin Güngel Türkiye Şampiyonu, Hazel Balık Türkiye üçüncüsü oldu.

  Haberi Oku

  MUAYTHAİ 2. KADEME ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU BAŞLADI

  Afyonkarahisar’da verilen Antrenör kursuna giren Muaythai 1. Kademe Antrenörleri başarılı olmaları halinde 2. Kademeye terfi edecek

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARINDA YENİ SEZON BAŞLIYOR

  2019-2020 Eğitim Öğretim dönemi Okul Spor Faaliyetleri için bilgilendirme semineri yapıldı. Uzun maratonda ilk düdük Aralık ayının ilk haftasında çalacak.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON TAEKWONDOCU ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

  Avrupa Şampiyonu olan ve TOKYO 2020 Olimpiyatlarında mücadele etme hakkı kazanan başarılı sporcu Meryem Betül Çavdar otogarda çiçeklerle karşılandı.

  Haberi Oku

  DERECİ, MANEVİ DANIŞMANLARLA BİR ARAYA GELDİ

  İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, İlimiz Merkez Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurtlarımızda görevli olan Manevi Danışmanlarımızla bir araya gelerek yapılan faaliyetler ve programlar değerlendirilerek yenileri için istişarede bulundu.

  Haberi Oku

  HAFTALIK SPOR PROGRAMI

  İlimizde bu hafta yapılacak olan spor programı için tıklayınız.

  Haberi Oku

  OKUL SPOR FAALİYETLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Vekili Feyzullah Dereci ve İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın başkanlığında 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri’ toplantısı yapıldı.

  Haberi Oku

  GELECEĞE NEFES OLDUK

  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Milli Ağaçlandırma Günü ilan ettiği bugünde “11 Milyon Ağaç, Bugün Fidan Yarın Nefes” Projesi kapsamında Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak fidanları toprakla buluşturduk.

  Haberi Oku

  MİLLİ HALTERCİ HALİL MUTLU AFYONKARAHİSAR’DA

  3 kez olimpiyat, 5 kez dünya, 10 kez de Avrupa şampiyonu olan, 52, 54 ve 56 kilolarda 20'den fazla dünya rekorunun sahibi milli halterci Halil Mutlu, Afyonkarahisar Kocatepe Ortaokulu'nda öğrencilerle buluştu.

  Haberi Oku

  BAŞKAN YAKUP DEMİRCAN’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  Düzce Gölkaya Belediye Başkanı Yakup Demircan, yanındaki heyetle birlikte İl Müdürümüz Feyzullah Dereci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Haberi Oku

  DERECİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  Afyonkarahisar İl Dernekler Müdürü Ahmet Gök, Bilgi İşlem Şube Müdürü Lale Karakuş, İl İdare Kurulu Müdürü Abdullah Aydoğan, İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Tuncay Eroğul, İl Müdürümüz Feyzullah Dereci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Haberi Oku

  İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz ile Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Asım Eren İl Müdürümüz Feyzullah Dereci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARINDA YENİ SİSTEM HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan “Spor Bilgi Sistemi Okul Sporları Modülü” kullanım kılavuzu yayınlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER