DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren spor salonları, gençlik merkezi ve KYK yurtlarında koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  AKTİF AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

  Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar’daki aktif tüm spor kulüplerine amatör spora katkılarından dolayı teşekkür belgesi verilecek. İlk belgeyi Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Feyzullah Dereci tarafından Özel Sporcular Spor Kulübü ve Afyonkarahisar Mor Beyaz Gençlik ve Spor Kulübü’ne verildi

  Haberi Oku

  COVİD-19 YENİ KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından yürütülen futbol, basketbol, voleybol ve hentbol branşlarını da kapsayan takım sporlarının Nisan ayına kadar seyircisiz oynanmasına karar verildi. Gençlik faaliyetleri kapsamında da Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu ertelenirken, Analig, Yüzme Bilmeyen Kalmasın, Okul Sporları ve Yetenek Taraması faaliyetleri durduruldu. 81 ilde düzenlenen il birinciliği müsabakaları ertelendi. 87. Alay Vefa Yürüyüşü iptal edildi. Destek çağrı projeleri, Yurtdışı Hareketlilik projeleri ve Uluslararası Gençlik Kampları, Çanakkale Milli Mücadele Kampı, Dene-Yap uygulama sınavı ve eğitimleri, Gençlik Merkezlerindeki eğitimler iptal edildi.

  Haberi Oku

  HAYDİ GENÇLER !!! TİYATRO YARIŞMASI'NA

  Gençler Arası Tiyatro Yarışması İl Birinciliği Finali

  Haberi Oku

  ''BİR ŞİİR BİR NEFES'' ŞİİR YARIŞMASI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlemekte olan Gençler Arası “Bir Şiir, Bir Nefes” sloganıyla Şiir Okuma Yarışması Afyonkarahisar İl Birinciliği 14 Mart 2020 Cumartesi günü saat 10.00’da Karahisar Gençlik Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI ...

  Haydi Öğrenciler!! Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Sizleri bekliyor…

  Haberi Oku

  HAFTALIK SPOR PROGRAMI

  Afyonkarahisar'da bu hafta yapılacak olan spor programı yayınlandı.

  Haberi Oku

  YURTLAR ARASI FUTBOL FİNALİNDE KAZANAN TARAF BOLVADİN OLDU.

  Yurtlar arası gerçekleştirilen turnuvalarda futbol branşında sevinen taraf Bolvadin oldu.

  Haberi Oku

  TBF 2. BÖLGE ŞAMPİYONASI BAŞLADI

  Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2019-2020 sezonu U18 Erkekler 2. Bölge Şampiyonası Afyonkarahisar’da başladı.

  Haberi Oku

  MUAYTHAİ ADAY HAKEM KURSU TAMAMLANDI

  Türkiye Muaythai Federasyonu 2019-2020 sezonu faaliyet programında yer alan Muaythai Aday Hakem Kursu Afyonkarahisar’da tamamlandı.

  Haberi Oku

  TBF BÖLGE ŞAMPİYONASI AFYONKARAHİSAR'DA

  Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2019-2020 sezonu U18 Erkekler 2. Bölge Şampiyonası Afyonkarahisar’da yapılacak.

  Haberi Oku

  HENTBOL GRUP MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Okul Sporları Hentbol Gençler Grup müsabakalarında dereceye giren sporculara katılım belgeleri ile madalyaları takdim edildi.

  Haberi Oku

  ANADOLUNUN YILDIZLARI AFYONKARAHİSAR’DA

  Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Yarı Finalleri 14-15 Mart 2020 tarihleri arasında ilimizin ev sahipliğinde yapılacak.

  Haberi Oku

  YURTLARARASI FUTBOL TURNUVASI ÇEKİŞMELİ BAŞLADI.

  İl Müdürlüğümüze bağlı KYK yurtlarımızda barınan ve kendi takımlarını oluşturarak katıldıkları yurtlar arası futbol turnuvası il müdürlüğümüz futbol sahasında başladı.

  Haberi Oku

  YILDIZLARDAN 2 TÜRKİYE DERECESİ

  Taşoluk Belediye Spor Kulübü Güreş takımında yer alan Yıldız sporcular Yağmur Karabacak Türkiye üçüncüsü, Havva Konca ise Türkiye Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  OKULLAR BİSİKLETTE YARIŞTI

  Okul Sporları Yıldızlar ve Gençler il birinciliği müsabakalarında dereceye girenler sporculara kupa ve madalyaları takdim edildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER