ONLİNE YARIŞMA TAMAMLANDI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ip atlama, top sektirme, şınav, karate de kata ve taekwondo pumse yarışmalarında dereceye girenler belli oldu.

  Haberi Oku

  KYK YURTLARINDA BARINAN GENÇLERİMİZ YURTTA KALAN EŞYALARINI ALABİLECEK

  1 Haziran 2020 tarihinden itibaren KYK yurtlarımızda kalan öğrencilerimiz istediği takdirde eşyalarını teslim almaya geleceklerdir. Gelemeyen öğrencilerimizin de panik yapmasına gerek yok. Eşyalarınız güvende.

  Haberi Oku

  TÖREN ALANI SİTELERE TAŞINDI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 101. Yılı kutlamaları korona virüs tedbirleri gereğince vatandaşların balkonlarından katılımı ile gerçekleşti.

  Haberi Oku

  19.19’DA İSTİKLAL MARŞI YANKILANDI

  Afyonkarahisar'da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından saat 19.19'da Zafer Stadyumu'nda İstiklal Marşı okundu.

  Haberi Oku

  KOCATEPE ANITINA ÇELENK SUNULDU

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Afyonkarahisar’da törenle kutlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı töreni, Kocatepe anıtına çelenk konulması ile başladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI SOSYAL MESAFELİ KUTLANACAK

  Korona virüs salgınının devam ediyor olması milli bayramların kutlamaların da farklı boyuta taşıdı.

  Haberi Oku

  ONLİNE YARIŞMA HEYECANI BAŞLIYOR

  Korona virüs salgınının devam ediyor olması nedeniyle sportif yarışmalar online ortamda yapılacak.

  Haberi Oku

  AFYONKARAHİSAR’DA KARANTİNA SÜRESİ DOLAN 136 KİŞİ MEMLEKETLERİNE UĞURLANDI

  14 günlük karantina sürecini tamamlayan 136 vatandaşımız son sağlık kontrollerinden sonra otobüslerle memleketlerine uğurlandı

  Haberi Oku

  AFYONKARAHİSAR’DA KARANTİNADA KALAN VATANDAŞLAR FİDAN DİKTİ

  Irak’tan Afyonkarahisar’a gelerek Bacım Sutan Yurt Müdürlüğünde karantinada kalan vatandaşlar hizmet eden görevlilere ve sağlıkçılara teşekkür ederek, dağıtılan fidanları yurdun bahçesine diktiler.

  Haberi Oku

  ÖDÜLLÜ ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR

  Türkiye Satranç Federasyonu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde büyük turnuvaya imza atıyor.

  Haberi Oku

  KARANTİNA SÜRECİNDEKİ MİSAFİRLERİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLIYORUZ

  Çin Halk Cumhuriyeti'nin Vuhan kentinden başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınına karşı ülkemizce alınan tedbirler kapsamında, Irak'tan ülkemize dönen 500 vatandaşlarımızı ilimiz Bacım Sultan Yurt Müdürlüğünde misafir etmekteyiz.

  Haberi Oku

  MASKELER İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan siperli maskeler sağlık personellerine teslim edilmek üzere İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Serhat Korkmaz'a teslim edildi.

  Haberi Oku

  DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren spor salonları, gençlik merkezi ve KYK yurtlarında koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  AKTİF AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

  Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar’daki aktif tüm spor kulüplerine amatör spora katkılarından dolayı teşekkür belgesi verilecek. İlk belgeyi Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Feyzullah Dereci tarafından Özel Sporcular Spor Kulübü ve Afyonkarahisar Mor Beyaz Gençlik ve Spor Kulübü’ne verildi

  Haberi Oku

  COVİD-19 YENİ KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından yürütülen futbol, basketbol, voleybol ve hentbol branşlarını da kapsayan takım sporlarının Nisan ayına kadar seyircisiz oynanmasına karar verildi. Gençlik faaliyetleri kapsamında da Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu ertelenirken, Analig, Yüzme Bilmeyen Kalmasın, Okul Sporları ve Yetenek Taraması faaliyetleri durduruldu. 81 ilde düzenlenen il birinciliği müsabakaları ertelendi. 87. Alay Vefa Yürüyüşü iptal edildi. Destek çağrı projeleri, Yurtdışı Hareketlilik projeleri ve Uluslararası Gençlik Kampları, Çanakkale Milli Mücadele Kampı, Dene-Yap uygulama sınavı ve eğitimleri, Gençlik Merkezlerindeki eğitimler iptal edildi.

  Haberi Oku

  HAYDİ GENÇLER !!! TİYATRO YARIŞMASI'NA

  Gençler Arası Tiyatro Yarışması İl Birinciliği Finali

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER