ANALİG Judo Grup Birinciliği Müsabakaları Açılış Seremonisiyle Başladı

  Türkiye Judo Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Judo Grup Birinciliği müsabakaları, Afyonkarahisar'da düzenlenen açılış seremonisiyle birlikte başladı. Bu önemli müsabaka, Türkiye'nin farklı illerinden gelen 100 sporcunun katılımıyla gerçekleşiyor. Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Kasapoğlu, yaptığı konuşmada sporculara başarılar dileyerek, müsabakaların başarıyla sonuçlanması temennisinde bulundu.

  Haberi Oku

  Eskrim ve masa tenisi il seçmeleri tamamlandı

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Eskrim Türkiye Şampiyonası İl seçmelerinde ve Masa Tenisi büyükler ve kadınlar il seçmelerinde derece elde eden sporculara madalyalarını takdim etti.

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörleri Öğrencilere Geleneksel Oyunlar ve Fiziksel Etkinlikler Sunuyor

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri rehberliğinde; ilkokul, ortaokul ve lise birinci sınıfta eğitim gören öğrencilere yönelik Geleneksel Çocuk Oyunları etkinliği düzenledi. İlkokul öğrencilerine yönelik ise (İFED) fiziksel etkinlik aktiviteleri düzenlendi.

  Haberi Oku

  Afyonlu güreşçiler Türkiye ve Avrupa Şampiyonasına gidiyor

  Afyonkarahisar'ın Taşoluk Belediyesi Kulübü ve Yeşilay Spor Kulübünün genç sporcuları, büyük bir başarıya imza atarak U-15 kategorisinde düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası'na katılma hakkı elde etti. Bu heyecan verici gelişmeyle birlikte, sporcularımız Niğde ve Sivas'ta gerçekleştirilecek olan şampiyonada mücadele edecekler.

  Haberi Oku

  Kriket Gençler Türkiye Şampiyonası Afyonkarahisar’da başladı

  Afyonkarahisar'da Okul Sporları Kriket Gençler Türkiye Şampiyonası müsabakalarının açılış seremonisi büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, müsabakalara katılan bin sporcu ve 51 takıma başarılar dileyerek onları motive etti.

  Haberi Oku

  Sandıklı’da Spor Dalı Eğitimleri devam ediyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan "İlkokullarda Spor Dalı Eğitimi Protokolü" kapsamında Afyonkarahisar’da 4.sınıflara yönelik uygulamaya geçirilen proje, antrenörler eşliğinde devam ediyor.

  Haberi Oku

  Sokaklar Bizim Kupalar Bizim 3x3 basketbol müsabakaları sona erdi

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Sokaklar Bizim Kupalar Bizim 3x3 basketbol müsabakaları Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonunda sona erdi.

  Haberi Oku

  Karahisar Gençlik Merkezi “Merkezim Her Yerde” projesi ile köy çocukları ile buluştu

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce köylerde yaşayan ve gençlik merkezlerine ulaşma imkanı bulamayan tüm gençlerin çalışmalara dahil edilmesi adına yapılmış olan ´Merkezim Her Yerde´ projesi kapsamında Karahisar Gençlik Merkezi Boyalı’daki köy çocuklarıyla buluştu. Gençlik liderleri ve gönüllü gençlerle buluşan çocuklar doyasıya eğlendi.

  Haberi Oku

  Kübra Saltık atletizm şampiyonasında Türkiye ikincisi oldu

  Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından Konya'da düzenlenen Atletizm Türkiye Şampiyonasında Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanı Kübra Saltık ikinci oldu.

  Haberi Oku

  Kasapoğlu: “İlçelerdeki gençlik ve spor faaliyetleri daha verimli hale gelecek”

  Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu'nun başkanlığında ilçe müdürleri ile bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. İlçelerde planlanan sportif faaliyetler hakkında detaylı görüş alışverişinde bulunuldu.

  Haberi Oku

  Kasapoğlu, TOHM güreşçileriyle moral programında bir araya geldi

  Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Türkiye Şampiyonasında başarılı bir performans sergileyerek ülkemizi Dünya ve Avrupa Şampiyonasında temsil edecek olan Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi (TOHM) güreşçileriyle moral programında bir araya geldi.

  Haberi Oku

  Afyonkarahisar'da GSB Spor Okullarına kayıtlar başladı

  Türkiye’nin en büyük spor komplekslerinden birinin yer aldığı Afyonkarahisar’da 5-18 yaş arasına ücretsiz olarak verilecek spor eğitimlerinin başvuruları başladı. Bu kapsamda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 70 antrenör ile 24 branşta spor eğitimi hizmeti verecek.

  Haberi Oku

  Şöhretler karması Afyon’da maç yaptı

  Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu (TİESF) Futbol Süper Lig Play-Off müsabakaları düzenlenen final müsabakasının ardından tamamlandı. Final müsabakasının öncesinde şöhretler karması maç yapılarak şölen havasında bir karşılaşma oynandı.

  Haberi Oku

  İşitme Engelliler Futbol Süper Ligi sona erdi

  İşitme Engelliler Futbol Süper Ligi Cemil Can Sezonu'nu müsabakaları Afyonkarahisar Kocatepe Spor Kompleksinde tamamlandı. Final karşılaşmasında İstanbul Sessizler Spor Kulübü'nü 7-4 mağlup eden Gölcük İşitme Engelliler Spor Kulübü şampiyon oldu.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Futsal Müsabakaları tamamlandı

  Okul Sporları faaliyet programında yer alan küçük erkek- kız futsal müsabakaları sona erdi. Müsabakalar neticesinde erkeklerde İstek Koleji, kızlarda Çayırbağ Ortaokulu şampiyon oldu.

  Haberi Oku

  Balkan Şampiyonasında Afyonkarahisarlı sporcular Türk Bayrağını dalgalandırdı

  Karadağ’da düzenlenen Balkan Şampiyonasında Afyonkarahisar rüzgarı esti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER