GÜREŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İLE GRUP MÜSABAKALARI AFYONKARAHİSAR’DA

    Küçük Yıldızlar grekoromen Güreş Grup müsabakası ile İşitme engelliler yıldızlar, gençler, büyükler Türkiye Şampiyonası başlıyor.

    Haberi Oku

    HAFTALIK SPOR PROGRAMI

    İlimizde bu hafta yapılacak olan spor programı için tıklayınız.

    Haberi Oku

    AFYONUN YILDIZI ABDURRAHİM MISRİ

    Okul Sporları Hentbol Yıldız Kızlar müsabakalarında Abdurrahim Mısri Ortaokulu Afyon’un birincisi oldu.

    Haberi Oku

    BASKETBOLUN YILDIZLARI BELLİ OLDU

    Okul Sporları Basketbol Yıldızlar müsabakalarında kızlarda Hacı Hayriye Özsoy Ortaokulu, Erkeklerde ise TED Afyon Koleji şampiyon oldu.

    Haberi Oku

    SATRANÇ ADAY HAKEMLER KURSU TAMAMLADI

    Afyonkarahisar’da Satranç Hakem ihtiyacının karşılanması amacıyla Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen “Satranç Aday Hakem Kursu” Gençlik Merkezinde tamamlandı.

    Haberi Oku

    GÜREŞÇİLERE MORAL GECESİ

    Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi ve Sporcu Eğitim Merkezinde kalan Milli Güreşçilere moral gecesi düzenlendi.

    Haberi Oku

    FUTSAL GENÇLERDE ŞAMPİYONLAR BELİRLENDİ

    Okul Sporları Futsal Gençler (A) müsabakaları final maçları ile tamamlandı. Genç Erkeklerde Ali Çağlar Anadolu Lisesi şampiyonluk kupasını kaldırırken Genç Kızlarda ise Atatürk Anadolu Lisesi şampiyon oldu.

    Haberi Oku

    BASKETBOL GENÇLER MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

    Okul Sporları Basketbol Gençler (A) müsabakaları final maçları ile tamamlandı. Genç Erkeklerde Özel Afyonkarahisar Bahçeşehir Uğur Anadolu Lisesi şampiyonluk kupasını kaldırırken Genç Kızlarda ise Özel Afyon Limit Anadolu Lisesi şampiyon oldu.

    Haberi Oku

    GENÇ ERKEKLERDE ŞAMPİYON CUMHURİYET LİSESİ

    Okul Sporları Voleybol Genç Erkekler A’da Cumhuriyet Anadolu Lisesi şampiyonluk kupasını kaldırırken finali kaybeden Şuhut Zafer Anadolu Lisesi ikinci oldu.

    Haberi Oku

    ESKRİMDE YILDIZLAR BELLİ OLDU

    Okul Sporları Eskrim Yıldız Erkek ve Kızlar, Epe, Flöre ve Kılıç kategorilerinde il birinciliği müsabakaları yapıldı.

    Haberi Oku

    YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MÜSABAKALARI BAŞLADI

    Yıldız Kızlar Voleybol Müsabakaları Mustafa Abi Spor Salonunda oynanan Sandıklı ile Spor Lisesi müsabakaları ile başladı.

    Haberi Oku

    3 BANT BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ BAŞLADI

    3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonası İl Birinciliği müsabakaları başladı.

    Haberi Oku

    BASKETBOLDA ŞAMPİYON ÇİMENTO

    Basketbol U18 Genç kızlarda Çimento Spor Şampiyon oldu.

    Haberi Oku

    OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

    Okullar arası Badminton Gençler müsabakalarında, Erkeklerde Doğa Koleji, Kızlarda ise Çay Şehit Kamil Tuna Anadolu Lisesi birinci oldu.

    Haberi Oku

    ESKRİM KÜÇÜKLERDE BİRİNCİLER BELLİ OLDU

    Okul Sporları Eskrim Küçük Erkek ve Kızlar, Epe, Flöre ve Kılıç kategorilerinde il birinciliği müsabakaları yapıldı.

    Haberi Oku

    GENÇ KIZLARDA ŞAMPİYON BAHÇEŞEHİR

    Okul Sporları Voleybol Genç Kızlar A’da final maçı oynandı. Final maçını Özel Afyonkarahisar Bahçeşehir Uğur Anadolu Lisesi birinci olurken finali kaybeden Şuhut Zafer Anadolu Lisesi ikinci oldu.

    Haberi Oku
    DİĞER HABERLERİ GÖSTER