19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonunda coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  3. Kademe Oryantiring yarışması Frig Vadisi'nda sona erdi

  Afyonakrahisar Frig Vadisi’nde düzenlenen ve Türkiye’nin farklı illerinden 650 sporcunun katıldığı 14 yaş altı oryantiring yarışması sona erdi. Müsabakalar neticesinde başarı gösteren sporcular madalyalarını aldı.

  Haberi Oku

  “AnadoluyuzBİZ” projesi kapsamında Aydın’dan gelen 40 genç Afyonkarahisar’ı gezdi

  "AnadoluyuzBİZ" projesi kapsamında Aydın’dan Afyonakrahisar’a gelen 40 üniversite öğrencisi tarihi mekanları gezerek bir dizi ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  ÜNİLİG finalleri Afyonkarahisar’da sona erdi

  Spor şehri Afyonkarahisar ev sahipliğinde düzenlenen ve 10 branşta beş bin sporcunun katıldığı ÜNİLİG finalleri sona erdi. Birçok branşta yarışan ve başarı gösteren sporcular madalyalarını aldı.

  Haberi Oku

  Gençlik Haftası Başladı! Gençler, Meydanda Buluştu

  Her yıl 15 – 21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Gençlik Haftası kutlamaları Kocatepe Anıtına Çelenk sunumu ile başladı.

  Haberi Oku

  Kano'da İlk Madalya Geldi

  Afyonkarahisar’da yakın zamanda hizmete açılan ve kurslara başlanan Kano branşında güzel haberler gelmeye devam ediyor.

  Haberi Oku

  ANALİG Basketbol Çeyrek Final Müsabakaları Afyonkarahisar’da tamamlandı

  Afyonkarahisar’da düzenlenen ANALİG Basketbol Çeyrek Final Müsabakaları erkekler ve kadınlar kategorisinde sona erdi. 13 takım ve 283 sporcunun katıldığı karşılaşmalarda derece elde eden takımlara madalyaları verildi.

  Haberi Oku

  ‘’Türkiye’yi Spor Ülkesi Kılmak Adına Büyük Emekler Verdik’’

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ‘’Türk sporunda çıtayı yükseltmek, Türkiye'yi bir spor ülkesi kılmak adına büyük emekler verdik. Geldiğimiz noktada sahip olduğumuz teknik imkanlar ve spordaki başarılarla Türkiye için artık 'Bir spor ülkesidir.' diyebiliyoruz’’ dedi.

  Haberi Oku

  15-21 Mayıs Gençlik Haftası Afyonkarahisar’da kutlanacak

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 15-21 Mayıs tarihleri arasında Gençlik Haftası birbirinden farklı etkinlikler ile coşkuyla kutlanacak.

  Haberi Oku

  Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altınsoy Afyonkarahisar'da Tesislerde incelemelerde bulundu

  Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcımız Sayın Ömer Altınsoy ilimiz Afyonkarahisar'da bulunan başta yeni açılacak olan kano tesisimiz olmak üzere diğer tesislerimizde de incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altınsoy Afyonkarahisar'da düzenlenen ÜNİLİG müsabakalarını takip etti

  Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcımız Ömer Altınsoy, Afyonkarahisar'da düzenlenen ve 10 branşta beş bin sporcunun yarıştığı ÜNİLİG müsabakalarını takip etti.

  Haberi Oku

  10 branşta 5 bin sporcu Afyonkarahisar’da yarışacak

  Spor şehri Afyonkarahisar’ın ev sahipliğinde düzenlenecek olan UNİLİG finalleri 8-17 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Finallere birçok şehirden 10 branşta 5 bin sporcu katılım gösterecek.

  Haberi Oku

  Analig Oryantiring Müsabakaları Afyonkarahisar’da Tamamlandı

  Analig Oryantiring müsabakaları 17 farklı şehirden 383 sporcunun katılımıyla birlikte spor şehri Afyonkarahisar'da tamamlandı. Karşılaşmalar neticesinde başarılı olan sporcu ve takımlar ödüllendirildi.

  Haberi Oku

  Voleybol Genç Erkekler Play Off Müsabakaları Sona Erdi

  Afyonkarahisar’ın ev sahipliği yaptığı, Voleybol Genç Erkekler Play Off müsabakaları Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda sona erdi. Başarılı olan takımlar bir üst tura çıktı.

  Haberi Oku

  Okullar Arası Mahalli Minikler Satranç Turnuvası Sona Erdi

  Okul Sporları faaliyet programı içinde yer alan ve birçok sporcunun takım halinde katıldığı Okullar Arası Mahalli Minikler Satranç Turnuvası Çiğiltepe Spor Salonunda sona erdi. Farklı kategorilerde düzenlenen turnuva neticesinde dereceye giren takımlar ödüllendirildi.

  Haberi Oku

  Masa Tenisi Müsabakaları Sona Erdi

  Okul Sporları faaliyet programı içinde bulunan; masa tenisi küçük erkekler ve kızlar müsabakaları spor şehri Afyonkarahisar’da sona erdi. Başarı gösteren takımlar düzenlenen ödül töreni ile kupa ve madalyalarını aldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER