Yönetim


Gökmen ÇİÇEK
Afyonkarahisar Valisi

1978 Yılında Gebze’de doğan Gökmen ÇİÇEK, ilk, orta ve lise eğitimini Gebze’de tamamladı. 1997 yılında Uludağ Üniversitesi iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde başladığı lisans eğitimini 2001 yılında tamamladı. 2004 Yılında İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Kaymakamlık mesleğine başlayan ÇİÇEK; Trabzon-Düzköy, İzmir-Beydağ Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. 

2005 – 2006 yılları arasında İçişleri Bakanlığı tarafından eğitim amaçlı gönderildiği, İngiltere Sheffield Üniversitesinde dil eğitimi ve İngiltere idari sistemi üzerine çalışmalarda bulunan ÇİÇEK, yüksek lisans eğitimini ise Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İşletme Ana Bilim Dalında tamamladı. 2007 yılında Sivas-Akıncılar Kaymakamlığına atanmasını müteakiben; Erzincan-Kemah ve Rize-Güneysu’da Kaymakam olarak görev yaptı.

2014 yılında Türk İdareciler Derneği tarafından, Yılın İdarecisi seçilen ÇİÇEK; sırasıyla İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünde, Şube Müdürü, Personel Genel Müdürlüğünün çeşitli kademelerinde Şube Müdürü,  Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.
26 Aralık 2018 Tarih ve 2018/260 Karar Sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Personel Genel Müdürlüğü görevine atanan Gökmen ÇİÇEK, 10 Haziran 2020 tarih ve 2020/274 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle atandığı Afyonkarahisar Valiliği görevine 18/06/2020 tarihinde başladı.

Evli ve 2 Çocuk babası olan ÇİÇEK, iyi derecede İngilizce bilmektedir.
Feyzullah DERECİ
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü

12 Mart 1976 yılında Rize'nin Ardeşen ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini aynı ilçede tamamladı. 1998 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunu tamamladı. Aynı yıl Artvin'e beden eğitimi öğretmeni olarak atandı. 2 yıl Artvin'de görev yaptıktan sonra memleketi olan Rize'ye tayini oldu. Dereci, Rize’nin Ardeşen ilçesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü, Ardahan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevinde bulundu.

Evli ve iki çocuk babası olan Dereci'nin hentbol, basketbol, badminton, taekwondo, rafting antrenörlükleri bulunuyor.

Birimler

Spor Hizmetleri Müdürlüğü


OSMAN MURAT ERDOĞAN
Spor Hizmetleri Müdürü


İSMAİL KILINÇ
Şube Müdürü

Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü


AHMET ERTÜRK
Gençlik Hizmetleri Müdürü

Yurt Hizmetleri Müdürlüğü


MUSTAFA ASAN
Yurt Hizmetleri Müdürü


EYLEM AYDOĞDU
Şube Müdürü V.

Diğer Hizmet Birimleri

Mali İşler Birimi


SEDA KARLI
Şube Müdürü V.

Personel ve Tahakkuk Birimi


NECATİ ARSLAN
Şube Müdürü V.

Eğitim, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Birimi


EMİNE TÜRK
Şube Müdürü V.

Yatırım ve İnşaat Birimi


FAHRETTİN KAYAR
Şube Müdürü V.

İşletmeler Birimi


YILMAZ ERŞEN
Şube Müdürü V.

Destek Hizmetleri Birimi


İSMAİL ARIK
Şube Müdürü V.

Bilgi İşlem ve İletişim Birimi


NAİLE PARLAK
Bilgi İşlem ve İletişim Birimi Koordinatörü