İl Müdürü Kasapoğlu Genç Sporcuları Ziyaret Etti

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu'nda düzenlenen basketbol kulüp müsabakalarını ve yetenek taraması kapsamında seçilen genç sporcuları ziyaret etti.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Kasapoğlu, üniversite öğrencilerini otogarda karşıladı

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu Afyonkarahisar’a eğitim için gelen gençleri otogarda lokum ve çay ikramı ile karşıladı. İl Müdürü Kasapoğlu, gençleri Afyonkarahisar’da ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti.

  Haberi Oku

  Avrupa Spor Haftası Afyonkarahisar'da coşkuyla kutlanıyor

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Avrupa Spor Haftası kapsamında düzenlenen etkinliklerin kortej yürüyüşü ile başladığını belirtti. Korteje İl Müdürlüğü personelleri, sporcular ve velilerin de katılım gösterdiği belirtildi.

  Haberi Oku

  Sporcu Eğitim Merkezi seçmeleri tamamlandı

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün genç güreşçilerin sportif faaliyetlerine destek olmak amacıyla düzenlediği Sporcu Eğitim Merkezi seçmeleri sona erdi. Seçmelere 20 erkek ve 40 kadın güreşçi katılım gösterdi.

  Haberi Oku

  Afyonkarahisar'da Kamu Spor Oyunları başladı

  Afyonkarahisar'da Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları kapsamında Kamu Spor Oyunları başladı. 50 takımın yer aldığı müsabakalarda kamu kurumlarında görevli personeller basketbol, voleybol ve masa tenisi branşlarında şampiyonluk için yarışacak.

  Haberi Oku

  Bakan Bak Afyonkarahisar Okul Sporları birimini üstün hizmetleri için plaketle onurlandırdı

  Afyonkarahisar Okul Sporları alanında büyük bir başarıya imza attı. 2022-2023 sezonunda yüzde 1028 performans artışı gösteren Afyonkarahisar, 81 il içerisinde performansını en çok arttıran il konumuna geldi. Bu gelişmeler neticesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları birimi Dr. Osman Aşkın Bak’ın plaketini aldı.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Kasapoğlu antrenörler ile değerlendirme toplantısı yaptı

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörler, İl Müdürü Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürü Erşen başkanlığındaki toplantıya katıldı. Toplantıda Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan protokol neticesinde ilkokul dördüncü sınıflarda görev yapacak antrenörlere bilgilendirmelerde bulunuldu.

  Haberi Oku

  Ayşı Yılmaz Balkan Karate Şampiyonasında ikinci oldu

  Afyonkarahisarlı sporcu Ayşe Yılmaz Balkan Büyükler Karate Şampiyonası'nda büyük kadın kata dalında ikinci oldu. Arnavutluk'un başkenti Tiran'da gerçekleşen şampiyonada Türkiye'yi ve Afyonkarahisar'ı temsil eden Yılmaz'ın başarısı sporseverler tarafından ilgiyle karşılandı.

  Haberi Oku

  Minikler ferdi ve takım masa tenisi müsabakaları tamamlandı

  Afyonkarahisar'da gerçekleşen Minikler Takım ve Ferdi İl Birinciliği Masa Tenisi müsabakaları Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında yoğun bir katılımla düzenlendi. Çiğiltepe Spor Salonu'nda yapılan müsabakalarda erkeklerde takım kategorisinde Yeşilay Spor Kulübü kızlarda ise Sandıklı Spor Kulübü birinci oldu.

  Haberi Oku

  Kablolu Wakeboard Cumhuriyet Kupası tamamlandı

  Sukay Tesisleri'nde gerçekleştirilen Kablolu Wakeboard Cumhuriyet Kupası ve Su Kayağı Aday Milli Takım Kampı sporseverler tarafından yoğun ilgi gördü. Cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinliklerde Kablolu Wakeboard müsabakalarında dereceye girenlere ödülleri İl Müdürü Kasapoğlu verdi.

  Haberi Oku

  Cumhuriyet’in 100. Yılına özel 21 spor müsabakası düzenlenecek

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak 21 adet spor müsabakası düzenlemeye hazırlanıyor. Futsaldan karateye voleyboldan ve basketbola kadar 21 farklı spor dalında gerçekleştirilecek olan müsabakalar Afyonkarahisar'da yapılacak.

  Haberi Oku

  Afyonkarahisar'da yurtlar yeni döneme hazır

  Afyonkarahisar'da bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı yurtların yeni dönem hazırlıkları tamamlandı. 25 Eylül'de açılacak olan yurtlarda öğrencilere en iyi hizmetin sunulması planlandı.

  Haberi Oku

  Afyonkarahisarlı sporcular Balkan Büyükler Karate Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek

  Afyonkarahisar'ın başarılı karate sporcuları Ayşe Yılmaz ve Mehmet Tür, 2023 Balkan Büyükler Karate Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek. Ayşe Yılmaz kadın kata kategorisinde Mehmet Tür ise 84 KG erkek kumite kategorisinde mücadele edecek.

  Haberi Oku

  Emirdağ'da spor potansiyeli keşfedilen gençler için toplantı düzenlendi

  Emirdağ'da Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından veliler ve öğrencilerin katılımıyla yetenek taraması toplantısı düzenlendi. Toplantıya ilçedeki okullarda eğitim gören öğrenciler ve aileleri katıldı. İlgili spora yeteneği olan gençlere yönelik voleybol, basketbol, tenis, ateltizm, badminton, cimnastik, futbol, parkur eğitimi ve eğitsel oyunlar kapsamında uzman antrenörlerce eğitim verilecek.

  Haberi Oku

  Okul Sporları faaliyetleri başlıyor: “Son başvuru tarihi 24 Eylül”

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, öğrencilerin spor alışkanlıklarını geliştirmek amacıyla okul sporları faaliyetlerinin başlayacağını duyurdu. Öğrencilerin spora teşvik edilmesi ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmaları hedeflenen bu faaliyetler kapsamında Afyonkarahisar’da bulunan pek çok okul yarışmalara katılacak.

  Haberi Oku

  Kocatepe Görme Engelliler Spor Kulübü İl Müdürü Kasapoğlu ile bir araya geldi

  Konya'da düzenlenen Görme Engelliler Goalball Türkiye Kupası'nda Afyonkarahisar'ı temsil eden Kocatepe Görme Engelliler Spor Kulübü 72 takımın katıldığı şampiyonada ikinci oldu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER