Okul Sporları Yıldız Kızlar Hentbol müsabakaları tamamlandı

  Okul Sporları faaliyet programında bulunan yıldız kızlar hentbol müsabakaları Tınaztepe Spor Salonunda tamamlandı. Dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları takdim edildi.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler müsabakaları tamamlandı

  Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler müsabakaları Çiğiltepe Spor Salonunda 250 sporcunun katılımıyla sona erdi.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Bovling Müsabakaları tamamlandı

  Okul sporları faaliyet programında yer alan Gençler Bovling müsabakaları 50 sporcunun katılımıyla spor şehri Afyonkarahisar’da ilk kez düzenlendi. Dereceye giren sporculara madalya almanın heyecanını yaşadı.

  Haberi Oku

  100. Yıl Meslek Liseler halı saha futbol turnuvası tamamlandı

  Gençlik Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sayın Vakfı’nın ortaklaşa düzenlediği Meslek Liseler halı saha futbol turnuvası Sayın Vakfı Spor Tesisinde tamamlandı. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verildi.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Kross müsabakaları tamamlandı

  Okul Sporları Kross müsabakaları yıldızlar ve gençler kategorisinde Afyonkarahisar Kocatepe Spor Kompleksinde 100 sporcunun katılımıyla tamamlandı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Bowling Turnuvası Afyonkarahisar’da ilk kez düzenlendi

  Okul sporları faaliyet programında yer alan Gençler Bowling müsabakaları 50 sporcunun katılımıyla Afyonkarahisar Afium Pin Club Bowling salonunda ilk kez düzenlendi.

  Haberi Oku

  Spor Lisesi Kriket Türkiye Şampiyonu oldu

  Denizli'de düzenlenen U-19 ve Büyükler Kriket Açık Alan Türkiye Şampiyonası'nda Afyonkarahisar Spor Lisesi şampiyon oldu.

  Haberi Oku

  Defne Öykü Atılgan Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonasında Afyonkarahisar’ı gururlandırdı

  Antalya'da düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonası'nda Afyonkarahisarlı sporcu Defne Öykü Atılgan büyük bir başarı elde etti. Otizm Kadınlar 100 metre yarışında Türkiye üçüncüsü olan Atılgan aynı zamanda uzun atlama yarışında Türkiye ikincisi oldu. Başarıya imza atan sporcu ve antrenörü Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu tarafından tebrik edildi.

  Haberi Oku

  Afyonkarahisar'da yurt öğrencilerinin sağlıklı beslenmesi için toplantı yapıldı

  Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu başkanlığında Yurt Hizmetleri Müdürü Mustafa Asan, yurt diyetisyenleri ve gıda mühendisleri ile değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda, yurtlarda kalan öğrencilerin sağlıklı beslenmeleri için yapılacak çalışmalar ele alındı.

  Haberi Oku

  Judocular Minderden 23 Madalya Çıkardı

  Spor şehri Afyonkarahisar'ın ev sahipliğinde "100. Yıl Süper Minikler Judo Turnuvası" düzenlendi. Turnuvada Afyonlu sporcular takım halinde birinci olurken 6 altın, 6 gümüş ve 11 bronz madalya elde etti.

  Haberi Oku

  Minik Judocular İlk Kez Mindere Çıktı

  Spor şehri Afyonkarahisar'ın ev sahipliğinde "100. Yıl Süper Minikler Judo Turnuvası" düzenlendi.

  Haberi Oku

  SUBYO VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

  Sandıklı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ile Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu iş birliğiyle Üniversite öğrencilerine yönelik Voleybol turnuvası başladı.

  Haberi Oku

  Ata’ya Saygı Bisiklet Turu Gerçekleştirildi.

  Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 85. Yıl dönümünde saygıyla anıyoruz.

  Haberi Oku

  Binlerce Fidan Toprakla Buluştu

  "Geleceğe Nefes, Cumhuriyete Nefes" sloganıyla Afyonkarahisar Valiliği koordinesinde düzenlenen fidan dikim etkinliğine katıldık.

  Haberi Oku

  Atatürk Haftası Satranç Turnuvası Tamamlandı

  10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç İl Temsilciliği tarafından Atatürk Haftası Satranç Turnuvası düzenlendi.

  Haberi Oku

  Masa Tenisinde Dereye Girenler Belli Oldu

  Afyonkarahisar Masa Tenisi İl Spor Dalı Temsilciliği 2023-2024 sezonu faaliyet programında yer alan iller arası 100. Yıl Cumhuriyet Kupası müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER