Sultandağı Gençlik Kampı, Türkiye'nin farklı 18 ilinden gelen 180 genç misafire kapılarını açtı. Bu kamp, gençlerin hem eğlenip hem de farklı beceriler kazanabileceği, doğayla iç içe bir ortamda çeşitli aktivitelerle dolu dolu bir hafta geçirmelerine olanak tanıdı. Kampa katılan gençler, okçuluktan paintballa, yüzmeden bisiklet sürmeye, voleybol, futbol, basketbol gibi takım sporlarından survivor parkuru ve trekking gibi macera dolu aktivitelere kadar birçok etkinlikle unutulmaz anılar biriktirdi.
Haberi Oku