Afyonkarahisarlı genç kano sporcuları, Eskişehir'de 4-7 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Kano Türkiye Kupası'na hazırlanıyor. Afyonkarahisar’ın gururu olan 18 genç kanocu, bu önemli organizasyonda Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil etmek için yoğun bir antrenman programına tabi tutuluyor. Türkiye şampiyonası müsabakaları ve milli takım seçmelerinin öncesinde düzenlenecek olan bu yarışma, sporcular için büyük önem taşıyor. Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, Sporcu Yetiştirme Dairesi Başkanlığı Türkiye Sportif Yetenek Taraması Programı Şube Müdürü Fatih Konuksever ve Okul Sporları Şube Müdürü Adil Kamberoğlu kano sporcularını antrenmanları esnasında ziyaret etti.
Haberi Oku