KOŞABİLİYORKEN KOŞ PROJESİ AFYONKARAHİSAR’DA BAŞLADI

Ülkemizde spor kültürünün yaygınlaştırılması, halkımıza sağlıklı ve bilinçli spor yaptırmak amacıyla hayata geçirilen 'Koşabiliyorken Koş' projesinde yeni dönem faaliyetleri Afyonkarahisar’da start aldı.

2 NİSAN 2018 / Ömer Şenay
Ülkemizde spor kültürünün yaygınlaştırılması, halkımıza sağlıklı ve bilinçli spor yaptırmak amacıyla hayata geçirilen "Koşabiliyorken Koş" projesinde yeni dönem faaliyetleri Afyonkarahisar’da start aldı.

"Koşabiliyorken Koş" projesi ile Afyonkarahisar Merkez ve ilçelerde belirlenen koordinatörler sorumluluğunda, yerel yönetimler ile kamu kurum ve kuruluşlarına ait açık ve kapalı spor alanları kullanılarak, her yaş kategorisinden vatandaşlarımıza ücretsiz spor yapma imkânı sağlanacaktır. Tüm yaş gruplarından katılımcılarımızla birlikte engelli vatandaşlarımız da özgürce spor yapabilmenin mutluluğunu hissedecek ve uzman antrenörlerimiz eşliğinde  spor yapma imkanı bulacaktır. 

Türkiye'nin 81 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde 20 Mart 2018 tarihinden itibaren başlatılan "Koşabiliyorken Koş" projesi Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinesinde hazırlanan faaliyet takvimi doğrultusunda, halkımızın yoğun katılımları ile devam etmektedir.

Antrenman Programı

İNDİR