VOLEYBOL 1. LİG
AFYON BELEDİYE YÜNTAŞ
VS
ALANYA BELEDİYE
07 Aralık 2019 Cumartesi Saat:15.00
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu
ING BASKETBOL SÜPER LİGİ
MEKSA YATIRIM AFYON BLD SPOR
VS
ANADOLU EFES
09 Aralık 2019 Pazartesi Saat:20.00
Prof. Dr. Veyse Eroğlu Spor Salonu
FUTBOL 2. LİG BEYAZ GRUP
AFJET AFYONSPOR
VS
SANCAKTEPE F.K. A.Ş.
08 Aralık 2019 Pazar Saat:13.30
Zafer Stadyumu
MASA TENİSİ MÜSABAKASI
08 Aralık 2019 09.30 KYK YURTLAR ARASI TAKIM MÜSABAKALARI Afyon Lisesi Spor Salonu
SATRANÇ MÜSABAKALARI
7/8 Aralık 2019 10.00 SATRANÇ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ Merkez Çok Amaçlı Spor Salonu

 

BASKETBOL MAHALLİ LİG MÜSABAKALARI
TARİH SAAT TAKIM TAKIM KATEGORİ SALON
9 Aralık 2019 18:30 YENİ NESİL YİĞİT BÜYÜK ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
9 Aralık 2019 20:00 AHMET PAŞA ÖĞRETMEN GÜCÜ BÜYÜK ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
10 Aralık 2019 18:30 GAZİ KARAKARTAL BÜYÜK ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
10 Aralık 2019 20:00 YURDUM GENÇLİK MERKEZİ BÜYÜK ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
11 Aralık 2019 18:30 AHMET PAŞA AFYON YILDIZLARI BÜYÜK ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
11 Aralık 2019 20:00 GAZİ YİĞİT BÜYÜK ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
12 Aralık 2019 18:30 KARAKARTAL AFYON BELEDİYESİ U18 ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
12 Aralık 2019 20:00 GAZİ AFYON YILDIZLARI A U18 ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
13 Aralık 2019 18:30 YURDUM ÖĞRETMEN GÜCÜ BÜYÜK ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
13 Aralık 2019 20:00 GENÇLİK MERKEZİ KARAKARTAL BÜYÜK ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
14 Aralık 2019 10:00 GAZİ KOCABEY U16 ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
14 Aralık 2019 11:30 AFYON YILDIZLARI B YENİ NESİL U16 ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
14 Aralık 2019 13:00 AFYON YILDIZLARI A GENÇLİK MERKEZİ U16 ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
14 Aralık 2019 14:30 KOCABEY ÇİMENTO U14 ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
14 Aralık 2019 16:00 YÜKSELİŞ  GAZİ A U14 ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
15 Aralık 2019 10:00 GENÇLİK MERKEZİ YÜKSELİŞ U14 KIZLAR TINAZTEPE SPOR SALONU
15 Aralık 2019 11:30 GAZİ YENİ NESİL U14 KIZLAR TINAZTEPE SPOR SALONU
15 Aralık 2019 13:00 AFYON YILDIZLARI B GAZİ B U14 ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
15 Aralık 2019 14:30 AFYON YILDIZLARI A KARAKARTAL U14 ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
15 Aralık 2019 16:00 YENİ NESİL AFYON BELEDİYESİ U14 ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU
15 Aralık 2019 17:30 AFYON BELEDİYESİ AFYON YILDIZLARI A U16 ERKEKLER TINAZTEPE SPOR SALONU

 

BASKETBOL GELİŞİM LİG
TARİH SAAT TAKIM TAKIM KATEGORİ SALON
7 Aralık 2019 18.30  AFYON BLD SPOR GELİŞİM KOLEJİ PROF. DR. VEYSEL EROĞLU SPOR SALONU

 

BÖLGESEL GELİŞİM U-15 LİGİ
TARİH GÜN SAAT TAKIM TAKIM SAHA
8.12.2019 Pazar 11.00 AFJET AFYON SPOR UŞAK SPOR A.Ş S-1

 

BÖLGESEL GELİŞİM U-16 LİGİ
TARİH GÜN SAAT TAKIM TAKIM SAHA
8.12.2019 Pazar 13.30 AFJET AFYON SPOR UŞAK SPOR A.Ş S-1

 

SÜPER AMATÖR LİGİ
TARİH GÜN SAAT TAKIM TAKIM SAHA
4.12.2019 Çarşamba 12:00 SEYDİLER GENÇLİK SPOR İSCEHİSAR SPOR İSCEHİSAR
7.12.2019 Cumartesi 13:00 DİNAR BELEDİYE SPOR DÖĞER BELEDİYE SPOR DİNAR
8.12.2019 Pazar 13:00 HOCALAR BELEDİYE SPOR KARŞIYAKA SPOR HOCALAR
8.12.2019 Pazar 13:00 SUSUZ BELEDİYE SPOR ŞUHUT BLD HİSAR SPOR SUSUZ
8.12.2019 Pazar 13:00 SEYDİLER GENÇLİK SPOR AFYON DEMİR SPOR İSCEHİSAR
8.12.2019 Pazar 13:00 EMİRDAĞ SPOR BAYAT SPOR EMİRDAĞ
8.12.2019 Pazar 13:00 SALAR BELEDİYE SPOR İSCEHİSAR SPOR SALAR

 

1. AMATÖR LİGİ
TARİH GÜN SAAT TAKIM TAKIM SAHA
7.12.2019 Cumartesi 13:00 KAYIHAN BELEDİYE SPOR ÇOBANLAR BLD SPOR DÖĞER
7.12.2019 Cumartesi 13:00 MAHMUTKÖYÜ 1453 GENÇLİK SPOR ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR ŞUHUT
8.12.2019 Pazar 11:30 GEBECELER BELEDİYE SPOR DEMİRÇEVRE SPOR GEBECELER
7.12.2019 Cumartesi 13:00 DAZKIRI BELEDİYE SPOR TATARLI GENÇLİK SPOR DAZKIRI
8.12.2019 Pazar 13:00 BAŞMAKÇI SPOR ERKMEN SPOR BAŞMAKÇI
8.12.2019 Pazar 13:00 EVCİLER SPOR YAYLABAĞI SPOR DAZKIRI
8.12.2019 Pazar 14:00 NURİBEY BELEDİYE SPOR SADIKBEY SPOR S - 2

 

U-14 LİGİ
TARİH GÜN SAAT TAKIM TAKIM SAHA
7.12.2019 Cumartesi 12:00 AFKA GENÇLİK SPOR ARENA GENÇLİK SPOR S - 1

 

BÖLGESEL AMATÖR LİGİ
TARİH GÜN SAAT TAKIM TAKIM SAHA
8.12.2019 Pazar 14:00 BOLVADİN BELEDİYE SPOR YILDIZSPOR BOLVADİN

 

KADINLAR 3. LİGİ
TARİH GÜN SAAT TAKIM TAKIM SAHA
8.12.2019 Pazar 12:00 AFYON İDMANYURDU GENÇLİK SPOR YEŞİLYURT SPOR D - 5