Okullar arası Taekwondo Yıldızlar ve Genç Kızlar-Erkekler il birinciliği müsabakalarında dereceye giren sporcular belli oldu.
Okul Sporları 2019-2020 sezonu faaliyet programında yer alan Yıldızlar, Gençler kızlar-erkekler il birinciliği müsabakaları Anıt Park yanında bulunan Çok Amaçlı Spor Salonunda yapıldı. Dereceye giren sporcular aşağıdaki listede belirtilmiştir.
DERECEYE GİREN SPORCU LİSTESİ |
Sıra |
Kategori |
Kilo |
Adı Soyadı |
Okulu |
1 |
Genç Erkekler |
48 |
Ramazan ÇETİNKAYA |
Atatürk M.T.A.L |
1 |
Genç Erkekler |
73 |
Harun Hasbi MeSCİOĞLU |
Afyonkarahisar Hattat A.K.İ.H.L. |
1 |
Genç Kızlar |
42 |
Melike ERSOY |
Osmangazi A.L. |
1 |
Genç Kızlar |
44 |
Sümeyye Aysel KAPLAN |
İbrahim E.M.T.A.L |
1 |
Genç Kızlar |
49 |
Şevval ÖZDİL |
Süleyman Demirel F.L. |
1 |
Genç Kızlar |
52 |
Pınar ERSOY |
Afyonkarahisar Kız A.İ.H.L. |
1 |
Genç Kızlar |
55 |
Narin Nisa KAYA |
Özel Genç K.F.L. |
1 |
Genç Kızlar |
59 |
Sudenaz CEYLAN |
Osmangazi A.L. |
1 |
Genç Kızlar |
63 |
Dilara DİKYAMAÇ |
Özel AOSB Rahmiye S.P.M.TA.L |
2 |
Genç Kızlar |
63 |
Ümmü Gülsüm FİDAN |
Taşoluk Çok Programlı L. |
1 |
Genç Kızlar |
68 |
Ümmü Gülsüm ARI |
Afyonkarahisar TOBB Kız A.İ.H.L |
1 |
Genç Kızlar |
68+ |
Yüksel Sinem TÜRKEŞ |
Özel Samdıklı Yunus E.F.L. |
1 |
Yıldız Kızlar |
33 |
Nazlı GEZER |
Kurtuluş İ.K. Ortaokulu |
2 |
Yıldız Kızlar |
33 |
Sıla Nur YAKA |
Taşoluk Fatih Ortaokulu |
3 |
Yıldız Kızlar |
33 |
Emine ÖNDER |
Taşoluk İ.H. Ortaokulu |
1 |
Yıldız Kızlar |
37 |
Sevgi ERSOY |
Taşoluk Fatih Ortaokulu |
1 |
Yıldız Kızlar |
41 |
Fatma Gül AKSOY |
Şemsettin K. Ortaokulu |
2 |
Yıldız Kızlar |
41 |
Emine Ceren DURMUŞ |
Taşoluk Fatih Ortaokulu |
3 |
Yıldız Kızlar |
41 |
Fatma İlayda TURAN |
Hoca A.Y. Ortaokulu |
1 |
Yıldız Kızlar |
44 |
Ayşe Sema BAŞYİĞİT |
Kocatepe Ortaokulu |
1 |
Yıldız Kızlar |
47 |
Hülya DEMİRYAPAR |
Abdurrahim M. Ortaokulu |
2 |
Yıldız Kızlar |
47 |
Feyza Gül ÖZUSLU |
Şemsettin K. Ortaokulu |
3 |
Yıldız Kızlar |
47 |
Beyza Nur ÖZTOPRAK |
Hoca A.Y. Ortaokulu |
1 |
Yıldız Kızlar |
51 |
Aysel ÖNDER |
Yunus Emre Ortaokulu |
2 |
Yıldız Kızlar |
51 |
Emine DEMİR |
Yaylabağı Ş. Ahmet ÖZTÜRK Ortaolulu |
1 |
Yıldız Kızlar |
55 |
Nur Sena EZGÜ |
Kurtuluş İ.K. Ortaokulu |
1 |
Yıldız Kızlar |
59 |
Şevval GÜNDOĞDU |
Taşoluk Fatih Ortaokulu |
2 |
Yıldız Kızlar |
59 |
Berra ARPACIOĞLU |
Hoca A.Y. Ortaokulu |
1 |
Yıldız Kızlar |
59+ |
Hanife OKYAY |
Neriman İ.K. Ortaokulu |
2 |
Yıldız Kızlar |
59+ |
Gül ARI |
Ş. Ömer HAlisdemir. Ortaokulu |
3 |
Yıldız Kızlar |
59+ |
Emine Sultan MERTGENÇ |
Yaylabağı Ş. Ahmet Öztürk Ortaokulu |
1 |
Yıldız Erkekler |
33 |
Hasan ALTINTAŞ |
Ş. Yasin MERHEN Ortaokulu |
2 |
Yıldız Erkekler |
33 |
Mahmut Enes ADAK |
Mareşal F.Ç. Ortaokulu |
3 |
Yıldız Erkekler |
33 |
Metehan KARAGÖZ |
Neriman İ.K. Ortaokulu |
1 |
Yıldız Erkekler |
37 |
Yunus EMRE EROL |
Merkez İ.H. Ortaokulu |
2 |
Yıldız Erkekler |
37 |
Deniz SARA |
Neriman İ.K. Ortaokulu |
1 |
Yıldız Erkekler |
41 |
Hasan ÇELİK |
Neriman İ.K. Ortaokulu |
2 |
Yıldız Erkekler |
41 |
Arif ÇAKMAK |
Yaylabağı Ş. Ahmet Öztürk Ortaokulu |
3 |
Yıldız Erkekler |
41 |
Oğuzhan KAHVECİ |
Yaylabağı Ş. Ahmet Öztürk Ortaokulu |
1 |
Yıldız Erkekler |
49 |
Oğuzhan KEYİKPINAR |
Taşoluk Fatih Ortaokulu |
1 |
Yıldız Erkekler |
53 |
İsmail Kaan KUŞKONAN |
Yaylabağı Ş. Ahmet Öztürk Ortaokulu |
1 |
Yıldız Erkekler |
57 |
Mete SARAÇ |
Hoca A.Y. Ortaokulu |
1 |
Yıldız Erkekler |
61 |
Mücahit Mehmet ARI |
Merkez İ.H. Ortaokulu |
1 |
Yıldız Erkekler |
65+ |
Mustafa KAYACIK |
Çobanlar Yavuz Selim Ortaokulu |
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak dereceye giren sporcuları tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.