Türkiye Tenis Federasyonu tarafından organize edilen 12 Yaş Yaz Kupası Tenis Turnuvası, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde başladı. 22-28 Haziran tarihleri arasında düzenlenen turnuvada, 10, 11 ve 12 yaş kategorilerinde toplam 104 sporcu mücadele edecek.

Heyecan Dolu Maçlar Kocatepe Spor Kompleksi'nde

Kocatepe Spor Kompleksi'nin açık ve kapalı tenis kortlarında gerçekleştirilen turnuva, kızlar ve erkekler kategorilerinde, tekler ve çiftler maçları ile spor severlere heyecan dolu anlar yaşatıyor. Turnuva eleme maçlarının ardından 24 Haziran Pazartesi günü ana tablo maçları ile devam edecek. 

Final Maçları 28 Haziran'da

Turnuvanın finalleri 28 Haziran Cuma günü oynanacak. Final maçları ile birlikte, şampiyonlar belli olacak ve dereceye giren sporcular ödüllerini alacak.

Spor Hizmetleri Müdürü Erşen'den Başarı Dilekleri

Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, yaptığı konuşmada, "Turnuvamıza katılan tüm sporcularımıza ve ailelerine başarılar diliyoruz. Afyonkarahisar'da böyle bir organizasyonu gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Geleceğin tenis yıldızlarını burada ağırlamaktan mutluyuz," dedi.