Karahisar Gençlik Merkezi gençlik liderleri ve gönüllü gençleri Afyonkarahisar’da ve köylerde bulunan okullardaki gençlerle “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında bir araya geldi.

Merkezim Her Yerde projesi ile gençlik liderleri ve gönüllü gençler; Boyalı Şöhret Hanım İlkokulu, Boyalı Sevim Turunç Ortaokulu, Toki Sosyal Bilimler Lisesi ve Recep Tayyip Erdoğan Lisesi'ni ziyaret etti. Ziyaret kapsamında gençlere yönelik olarak; ebru sanatı, kaligrafi, taş boyama, kukla gösterimi, dart, akıl ve zeka oyunları, müzik dinletisi, kareoke, geleneksel ve sokak oyunları, yüz boyama, resim ve birbirinden farklı etkinlik düzenlendi.

“Bir nebze de olsa tebessüm oluşturabildiysek ne mutlu bizlere”

Gençlik Lideri Oğuz Kaya projeye ilişkin olarak yaptığı konuşmada: “Gençler arasında sağlıklı bir iletişim ortamı oluşturma, sorumluluk duygularını geliştirme ve topluma daha duyarlı bireyler kazandırma, gençlere çevre bilinci kazandırma ve bununla birlikte gönüllü gençlerin, öğrencilerin moral ve motivasyonunu artırma amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan "Merkezim Her Yerde" projesi kapsamında öğrencilerimizin yüzlerinde bir nebze de olsa tebessüm oluşturabildiysek ne mutlu bizlere.” ifadelerini kullandı.

Kaligrafi eğitmeni ve aynı zamanda gençlik lideri Muhammed Lokman Karademir, ebru sanatı eğitmeni Ömer Faruk Barış, el sanatları eğitmeni Nazlı Şenay ve resim eğitmeni Şevval Kurtbaş da projeye katılarak gençlere katkı sağladı.