Afyonkarahisar Masa Tenisi İl Spor Dalı Temsilciliği 2023-2024 sezonu faaliyet programında yer alan iller arası 100. Yıl Cumhuriyet Kupası müsabakaları tamamlandı. 

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Afyonkarahisar Masa Tenisi İl Spor Dalı Temsilciliği işbirliğinde düzenlenen “İller arası Ferdi Masa Tenisi Birinciliği” müsabakaları tamamlandı. Müsabakalara Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak illerinden 30 erkek ve 5 kadın sporcu katıldı. Yapılan müsabakaların sonucunda kadınlarda Maryam Ala Muhammed birinci, Şerife Nur Kaymak ikinci, Afra Meryem Kaya üçüncü ve Medine Nur Çelik dördüncü olurdu. Büyük erkeklerde ise Ali Yeni birinci olurken, Zikrullah Gümüş ikinci, Ahmet Özer üçüncü ve İsmail Erdoğan dördüncü oldu.

Yapılan müsabakaların ardından düzenlenen ödül töreni ile dereceye girenlere kupa ve madalyaları Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ile Yurt Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen tarafından takdim edildi.

 Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak dereceye giren sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.